HÄMARIK - vürtsikas pöörasus parfüümis

PÄEVIK

Kommenteeri
Millest on inspireeritud parfüüm HÄMARIK?

HÄMARIK on parfüüm, mis valmis kõige esimesena. Selles on peidus julge ja pehme pool, vürtsikas-magus aroomide mäng, mis ei jäta kedagi külmaks. Tummisus ja kerge suitsune alatoon, mis lendleva kergusega tsitruse kõrval on. Hämariku tunnil kohtuvad sensuaalne ja puidune vetiver, rikkalikult hõrk vanill ja tugev aromaatne must pipar ning kergust lisab bergamott.

Vetiveril on tugev ja ainulaadne aroom, mis mõjub baasnoodina justkui parfüümi ülesehitusel kindla alusena. Vetiveri õli võib mõjuda rahustavalt ja maandavalt, kuid parfüümis HÄMARIK annab see pigem võrgutavalt meeli ergutava tunde oma puidususega. Vanillil on rikkalikult täidlane ja magus aroom, mis jääb ka kõige lõpus nahal tunda. Must pipar annab oma kohalolekust teada tugevalt, mõjudes nii ergutavalt kui ka komplimenteerides teisi lõhnanoote. Bergamoti kergus kuid ka aroomi rikkus küllastab parfüümi ja annab selle ka mahedalt lõbusa noodi.

HÄMARIK võib olla tummine lõhn, mis lisab igasse päeva/õhtusse toorest metsikust kui ka klassikalist sarmi. Võib olla julguse medaljon loodusliku väega, mis ära võlub. Võib olla midagi, mida ainult selle kandja ette kujutada ja tahta oskab. Lõpuks võtab parfüüm ikkagi vormi ja kuju alles nahaga kokku puutudes, sellepärast looduslikud parfüümid iga inimese erilisust ka rõhutavad.

Milline on Sinu HÄMARIK?

Järgmise korrani, hurmur!Lisa kommentaar

Email again: